12 Kasım 2013 Salı

Ya ölürsem, kim sever seni o zaman?

Şarkısı: Ben ölmeden önce
Korkuyordu bazen neyden korktuğunu bilmeden. Hayat korkutuyordu belki de onu.
En çok da ölümden korkuyordu şu sıralar. Durduk yere ağlıyordu. Niye böyle olduğunu bilmiyordu. Yanında kimsenin olmadığını düşünen o kız şimdi  kaybedeceklerinden korkuyordu.
Aslında olaylar şöyle başladı…
Annesi ve babası yoktu evde. İki gündür yalnız kalıyordu. Ertesi günün sabahında uyandığında ateşler içindeydi. Yattığı yerden kımıldayacak hali yoktu. Midesi bulanıyordu aynı zamanda, hiçbir şey yiyemedi gün içerisinde. Sonra bir film izledi. Filmin etkisinden mi bilinmez akşama kadar en ufak şeye ağladı. Ben ölürsem nolur diye düşünüyordu hep. Korkuyordu. Halüsinasyonlar görmeye başladı saçma sapan. Bu defa kendinden korkmaya başladı. Tam uykuya dalacağı sırada annesi ve babası geldi. Annesi ona çorba pişirdi. İçebildiği kadar içti. Sonra da bir ağrı kesici ve ardından derin bir uyku…
Gece türlü türlü birbirinden alakasız birçok rüya gördü. Anlam veremedi. Bu defa da delirdiğini düşünmeye başladı.
Uyandığında internetten kendisinde görülen belirtilerle ilgili hastalıklara baktı. Dehşete kapıldı bir anda. Yine ağlamaya başladı. Hastaneye mi gitsem diye düşünmeye başladı o anda. Annesine söylemedi hiçbir şey ama. Gitmedi yine de hastaneye.
Aklında hep aynı soru dolanıp duruyordu. Ya ölürsem?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder