4 Mart 2013 Pazartesi

Aşık olmuşum.!


Şarkısı : Someday
Hayat ne tuhaf. Görmek istemediğin onca insanın içinde öyle biriyle karşılaşıyorsun ki görmeye doyamıyorsun. Gözlerin onu arıyor hep. Ağzından çıkan her kelimeyi dinliyorsun pür dikkat. Merak ediyorsun onu. Dalıp gidiyor gözlerin. O bakınca utanıp kafanı çeviriyorsun falan. Anlatınca güzel şeyler bunlar. Ama orada bitmemeli her şey. Devamı olmalı. Mesela sevebilmelisin onu. Her şeyi, herkesi bir kenara bırakıp sevebilmelisin. Cesaretli olmalısın. Ama öyle olmuyor. Orada bitiveriyor her şey. Ve sen hayata geri dönüyorsun işini bitirip onun yanından ayrılınca. Onu unutarak, unutmaya çalışarak.
Hayatın içinde boğulmaya devam ederken aklını kurcalıyor bir yandan da ‘Adı neydi acaba? Nasıl da dikkat edemedim!’ gibi düşünceler.
Bütün gün hiçbir şeye konsantre olamıyorsun. Düşüncelisin sürekli. Zaten bundan ileriye de gidemiyor hiçbir zaman.
Hakkında ne bilirsen bil hiçbir şey yapamazsın ki. Bir dolu saçma sapan düşünce geçiyor aklından. Kurup kurup yıkıyorsun hayallerini.
Tekrar gideceksin bir gün onunla karşılaştığın yere belki. Sadece aklından geçecek her şey. O kadar. Yapabileceğin ufacık bir şey bile yok. Çaresizsin. Neden mi?
Çünkü çoktan âşık olmuşsun bile sen!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder