2 Ağustos 2012 Perşembe

'BİG'i bitirdiiiiim :)


'Big' dizisini bitirdim bugün sağ salim :) Korka korka da olsa izledim finalini :O Dizi genel olarak çok güzeldi ama sonu karmaşıktı ve akılda kalan bir sürü soru işareti vardı.Kang kyun joon ailesni kabul etti mi? Yoon jae'nin hafızası yok olmadı mı yoksa tedavi olmadı mı hatıralarını unutmamak için? Yoon jae'nin cevabı neydi?Bu soru üzerinde çok durdular ama cevap gelmedi finalde.! Dizinin devamını bizim hayal gücümüze bıraktı senaristler kısaca.Final gibi olmamıştı hiç,ama yine de zevkli bir diziydi.^^ 
Ben olsaydım Kang kyun joon'la Gil Da ran'ı tekrar karşılaştırırdım ve Gil daran sürekli ona anılardan söz ederdi,kyun joon'un ona aldığı hediyelerden yine ona alırdı.Kyun joon 10:10'u hatırlardı birden ve orada biterdi mesela.daha açıklayıcı olurdu :)3 yorum:

 1. Ben bu dizinin ilk 4 bölümünü mü 6 bölümünü mü ne seyrettim ve sıkıldığımdan bıraktım ve sonunun final gibi bitmediği hakkında duyumlar aldığımdan devam etmeye niyetim yok..Sence devam etmeli miyim?

  YanıtlaSil
 2. Merhaba Blogunuzu Bloglar listesinde bulup hemen ekledim
  Sizide benimkine beklerim
  http://komirra.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 3. Bence senarist sen olsaydın daha iyi olurdu,final açısından. ^^ Irmak bence izlemelisin. Finali her ne kadar vasat olsa da finale kadar ki her şey enfesti. :)

  YanıtlaSil